اخبار

درمان موثر ریفلاکس معده

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس دارویی برای حل مشکلات ریفلاکس معده ساخته که سوءهاضمه را نیز برطرف می‌کند. این دارو که به شکل قطره تولید می‌شود، حاوی روغن شوید و رازیانه است، بدین ترتیب طعم آن برای نوزادان و کودکان نیز قابل‌پذیرش است.

روغن شوید و رازیانه برای بهبود مشکلات روده و معده به خصوص نفخ و کولیک موثر است. کولیک نوزاد یا قولنج به معنای این است که نوزاد بیمار و گرسنه نیست اما هر روز بیش از سه ساعت گریه می‌کند. این دارو همچنین برای رفع نفخ بعد از جراحی، بلع هوا، زخم معده و کولون اسپاستیک به کار می‌رود. کولون اسپاستیک یا سندرم روده تحریک‌پذیر به معنای وجود مشکلی است که در اثر تغییر عملکرد دستگاه گوارشی به وجود می‌آید.

 

منبع، بهداشت نیوز

 

logofooter.png
گیاهان دارویی Medicinal Plants ، گیاهانی هستند که یک یا برخی از اندام‌های آن‌ها حاوی ماده ای هستند که جنبه دارویی دارند. این مواد دارویی که کمتر از ۱٪ وزن خشک کل گیاه را تشکیل می‌دهد، دارای خواص دارویی بسیار مفیدی برای موجودات زنده است.

پیام مدیر

سایت بانک اطلاعات جامع گیاهان دارویی به منظور ایجاد زمینه و بستر مفید برای شما کاربران عزیز و علاقه مند به گیاهان دارویی ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. همواره آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 گیاهان دارویی. All Rights Reserved.

Search