اخبار

ارتباط با بازار بین الملل صنعت گیاهان دارویی و فرآورده ها‌‍

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تجار و بازرگانانی از کشور‌هایی مثل هند، چین و عراق، کنیا و ...در پاویون صادراتی گیاهان دارویی جشنواره و نمایشگاه ملی حضور خواهند داشت.

 

آقارفیعی مدیر اجرایی ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی گفت: در این دوره برای اولین بار شرکت های بین المللی، تجار و سفرای کشورهای دیگر در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند تا مسیر جدیدی برای توسعه صنعت گیاهان دارویی ایجاد شود.

 

به گزارش روابط عمومی جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، این رویداد یک نمایشگاه ملی است و امسال برای اولین بار بخش بین الملل نمایشگاه اضافه شده است تا مسیر جدیدی برای بهبود روابط میان تولیدکنندگان داخلی، صادراکنندگان و مشتریان بین المللی ایجاد شود.

 

آقارفیعی ضمن اشاره به حضور سفرا، تجار و هیئت‌های تجاری برای نخستین بار در جشنواره گفت: «در بخش بین‌الملل تجار و بازرگانانی از کشور‌هایی مثل هند، چین و عراق، کنیا و ... حضور خواهند داشت تا ضمن بازدید از توانمندی­ها و کیفیت محصولات ایرانی حوزه گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی از فرصت رایزنی تخصصی با بخش­های آکادمیک و تولیدی کشور استفاده نمایند.»

 

پاویون اختصاصی بخش بین الملل این نمایشگاه با هدف توسعه صادرات محصولات داخلی صنعت گیاهان دارویی در نظر گرفته شده است. در بخشb2b، تجار، بازرگانان و سفرای کشورهای مختلف با تولیدکنندگان داخلی به بحث و گفتگو می نشینند. همچنین کنفرانس‌های علمی تجاری در این بخش برنامه‌ریزی شده تا تولیدکنندگان داخلی ضمن امکان ارائه محصولات خود به مخاطبان خارجی، به تبادل دانش فنی این صنعت بپردازند. 

 

یکی دیگر از بخش های جذاب بخش بین الملل نمایشگاه، حضور شرکت های EMCیا مدیریت صادرات است. شرکت‌های مدیریت صادرات تسهیل‌گر فرآیند صادرات برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی هستند. هر یک از این شرکت‌ها خدمات صادراتی در منطقه‌ی جغرافیایی خاص ارائه می‌دهند و می‌توانند تولیدکنندگان را در مسیر صادرات کمک و راهنمایی کنند.

logofooter.png
گیاهان دارویی Medicinal Plants ، گیاهانی هستند که یک یا برخی از اندام‌های آن‌ها حاوی ماده ای هستند که جنبه دارویی دارند. این مواد دارویی که کمتر از ۱٪ وزن خشک کل گیاه را تشکیل می‌دهد، دارای خواص دارویی بسیار مفیدی برای موجودات زنده است.

پیام مدیر

سایت بانک اطلاعات جامع گیاهان دارویی به منظور ایجاد زمینه و بستر مفید برای شما کاربران عزیز و علاقه مند به گیاهان دارویی ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. همواره آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 گیاهان دارویی. All Rights Reserved.

Search