اخبار

سومین کنگره بین المللی و چهارمین همایش ملی زیست فناوری گیاهان دارویی در دانشگاه زنجان برگزار می گردد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه زنجان در ادامه برگزاری کنگره های بین المللی اول و دوم زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی در طول سالهای 96 تا 98، سومین کنگره بین المللی و چهارمین همایش ملی زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی را با توجه به شرایط کرونا ویروس بصورت مجازی در تاریخ 27 و 28 اردیبهشت ماه 1400 برگزار خواهد نمود.
به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ دانشگاه زنجان در ادامه برگزاری کنگره های بین المللی اول و دوم زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی در طول سالهای 96 تا 98، سومین کنگره بین المللی و چهارمین همایش ملی زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی را با توجه به شرایط کرونا ویروس بصورت مجازی در تاریخ 27 و 28 اردیبهشت ماه 1400 برگزار خواهد نمود.
این کنگره بین المللی با همکاری اتحادیه انجمن های علمی گیاهان دارویی ایران، ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی، انجمن تولید کنندگان دارو و فراورده های گیاهی ایران، انجمن علوم باغبانی ایران، وزارت جهاد کشاورزی، مرجع ملی کنوانسیون تنوع زیستی، انجمن بذر ایران و نیز انجمن گیاهان دارویی کشور ترکیه، انجمن بین المللی علوم قارچ ISMS و همکاری دانشگاههای مادر کشور و پژوهشکده های مرتبط با حوزه یاد شده و همراهی علمی محققینی از کشورهای فرانسه، آلمان، هند، ترکیه، ایتالیا، لهستان، هلند، ژاپن، چین، روسیه، استرالیا و سایر کشورهای پیشرو در حوزه گیاهان دارویی و قارچهای کوهی دنیا برگزار میگردد.


علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگره به نشانی http://ic-bmpm.znu.ac.ir مراجعه فرمایند. لازم به ذکر است که 30 بهمن ماه 99 آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات (به زبان انگلیسی) از طریق سایت کنگره خواهد بود.

 

منبع: برنا نیوز

logofooter.png
گیاهان دارویی Medicinal Plants ، گیاهانی هستند که یک یا برخی از اندام‌های آن‌ها حاوی ماده ای هستند که جنبه دارویی دارند. این مواد دارویی که کمتر از ۱٪ وزن خشک کل گیاه را تشکیل می‌دهد، دارای خواص دارویی بسیار مفیدی برای موجودات زنده است.

پیام مدیر

سایت بانک اطلاعات جامع گیاهان دارویی به منظور ایجاد زمینه و بستر مفید برای شما کاربران عزیز و علاقه مند به گیاهان دارویی ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. همواره آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 گیاهان دارویی. All Rights Reserved.

Search