اخبار

کنگره بین المللی فرآورده های طبیعی شفابخش برگزار می شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مانوش، دانشگاه اصفهان در نظر دارد در تاریخ ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ کنگره بین المللی فرآورده های طبیعی شفابخش را برگزار نماید.

از عموم اندیشمندان، پژوهشگران، استادان دانشگاه ­ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و صاحبان دانش، تجربه و حرف مرتبط با محورهای همایش دعوت می­شود تا ضمن شرکت در این کنگره، به ارتقای دانش، پژوهش، اشتغال و بهره­ وری این عرصه استراتژیک کمک نمایند.

از اهداف این کنگره ارائه نظرات علمی و تجربی در خصوص مسائل مرتبط با این صنایع و در جهت بهبود تولید و مصرف این محصولات توسط متخصصان مختلف می باشد.

موارد قابل پذیرش:

چکیده مقالات علمی

چکیده تجربیات حاصل از تجاری سازی یا راه اندازی استارت آپ‌ها

لازم به ذکر است مهلت ارسال مطالب تا روز پنج شنبه مورخ 31 فروردین ماه سال 1402 می باشد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره  03137932397 تماس حاصل نموده و یا به آدرس https://remedcong.ui.ac.ir/ مراجعه فرمایند.

logofooter.png
گیاهان دارویی Medicinal Plants ، گیاهانی هستند که یک یا برخی از اندام‌های آن‌ها حاوی ماده ای هستند که جنبه دارویی دارند. این مواد دارویی که کمتر از ۱٪ وزن خشک کل گیاه را تشکیل می‌دهد، دارای خواص دارویی بسیار مفیدی برای موجودات زنده است.

پیام مدیر

سایت بانک اطلاعات جامع گیاهان دارویی به منظور ایجاد زمینه و بستر مفید برای شما کاربران عزیز و علاقه مند به گیاهان دارویی ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. همواره آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 گیاهان دارویی. All Rights Reserved.

Search